ZÁKLADNÁ ŠKOLA S MATERSKOU ŠKOLOU TORYSA

 

Navigácia

OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV

Počet návštev: 967218

Sobota 25. 9. 2021

Prihlásenie

Prihlasovacie meno:
Heslo:
komunikujem so serverom, počkajte prosím

Vitajte na stránke našej školy

Novinky

 • Biela pastelka 2021

  Milí rodičia!

  Naša škola sa zapojila do verejnej zbierky "BIELA PASTELKA", ktorú vyhlásila Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska.

  Zberka je registrovaná Ministerstvom vnútra SR.

  V priestoroch základnej školy sa nachádza stacionárna pokladnička, do ktorej môžete prispieť dobrovoľným príspevkom od 24.9.2021 do 10.12.2021

  Biela pastelka je verejná zbierka, ktorá aj vďaka vašej pomoci zlepšuje životy tých, ktorí sa ocitli v neľahkej životnej situácii. Cieľom zbierky je získanie finančných prostriedkov na podporu ľudí so zrakovým postihnutím. Výnos Bielej pastelky je každoročne použitý na poskytovanie sociálneho poradenstva a sociálnej rehabilitácie, teda na financovanie aktivít, ktoré nevidiacim a slabozrakým ľuďom pomáhajú začleniť sa do bežného života.

 • Do školy na bicykli 2021

  Vážení rodičia a milí žiaci!

  V dňoch od 27. 9. - 8. 10. 2021 sa naša škola zapojí do celoslovenskej kampane „Do školy na bicykli 2021".

  Je to jednoduché. Čím viac žiakov príde počas dvoch týždňov do školy na bicykli, kolobežke alebo odrážadle, tým väčšiu šancu na výhru má naša škola.

  Vyhlasovateľom súťaže je Ministerstvo dopravy a výstavby SR. Súťaž organizuje Cyklokoalícia.

  Cieľom súťaže je:

  • Priniesť radosť z cesty do školy;
  • zvýšenie fyzickej aktivity a zlepšenie zdravia žiakov;
  • povzb
 • Oznamujeme rodičom a všetkým zákonným zástupcom žiakov, že dňa 14. 9. 2021 (utorok) sa uskutoční CVIČENIE V PRÍRODE. Príchod v riadnom čase - do 8. 00 hod. Potrebné je športové oblečenie a obuv, desiata, voda, pokrývka hlavy. 1. a 2. ročník ukončia CVP o 11.30 hod., 3. a 4. ročník o 12.00 hod.

  Podľa predpovede počasia by pršať nemalo, ale pre istotu nech si deti zoberú aj pršiplášte.

 • ZŠ s MŠ Torysa oznamuje zákonným zástupcom žiakov, že od pondelka 13.9.2021 je potrebné pred nástupom žiaka do školy odovzať elektronické vyhlásenie o bezpríznakovosti, ktoré je v časti Žiadosti/Vyhlásenia. Žiadame Vás preto, aby ste toto vyhlásenie, ktoré je dostupné na portáli edupage odoslali do nedele do 23:59 hod. Zákonní zástupcovia žiakov, ktorí nemôžu toto potvrdenie odoslať elektronicky t.j.( zákonní zástupcovia, ktorí sa do edupage profilu nevedia prihlásiť a zákonní zástupcovia, ktorí nemajú prístup na internet) ho budú môcť vyplniť v pondelok ráno pri nástupe žiaka do školy.

 • Riaditeľstvo ZŠ s MŠ Torysa oznamuje rodičom, že prihlášky do ŠKD môžu podať len do 10.9. 2021. Po tomto termíne sa prihlášky neprijímajú.

  Mgr. Stanislav Holovač